hide

Zeytin Yagı


Aygüpaş Organik Zeytin Sıkım Fabrikası

Şirketimiz (AYGÜPAŞ AYDIN GIDA ÜRETİM VE PAZARLAMA A.Ş.) 21/05/1984 tarihinde İkizdere Çay Kenarı Efeler / AYDIN adresinde kurulmuş olup, halen aynı adreste zeytin sıkım faaliyetine devam etmektedir.
Zeytin sıkımında daha hızlı daha verimli üretim yapmak için son teknoloji makineler kullanmayı tercih eden firmamız üretim kapasitesini arttırarak zeytin üreticilerimize en iyi hizmeti vermeye çalışmaktadır. Yıllık 3.600.000 kg zeytin sıkma kapasitesine sahip olan firmamız her geçen yıl kapasitesini arttırmayı hedeflemektedir.

Üreticimizden gelen zeytini en iyi ve en sağlıklı bir şekilde sıkıp, üreticimize en kaliteli ve en mükemmel zeytinyağını teslim etmek için çalışmaktadır. Firmamızda kendi sıktığımız zeytinyağını müşterimizden alıp nihai tüketiciye en kaliteli yağı satmaktayız. Kesinlikle firmamızın kapısından çıkan yağı veya dışarıdan gelen yağı almıyoruz. Hedefimiz “Kaliteli yağ üretip, vatandaşımıza kaliteli yağ satma” anlayışı ile yola devam etmektir. Bu konuda müşterilerimizden aldığımız olumlu düşünce ve görüşler firmamızın kaliteden ödün vermediğini bir kez daha kanıtlıyor.

Zeytinyağında müşterilerimizin her geçen yıl artması bizlere zeytinyağında öncü firmalar arasında olduğumuzu gösteriyor. Diğer yandan prina üretimimize hız kesmeden devam etmekteyiz. Kendi fabrikamızda sıktığımız zeytinden çıkan prinalarımızı yine son yıllarda aldığımız yeni makine ile çekirdeğini ayırarak en verimli bir halde çuvallayıp müşterilerimize teslim etmekteyiz. Prina konusunda yine müşterilerimizden aldığımız olumlu geri dönüşler bizi prina sektöründe Aydın ilinde müşteriler tarafından tercih edilen bir firma olmamızı sağlamıştır.


Alpler Organik

"Herkes için doğal ve sağlıklı yaşam mümkün"